• (Alış) 5.363 TL
    • (Satış) 5.373 TL
    • (Alış) 6.076 TL
    • (Satış) 6.087 TL

3.Ulusal Bilim Festivali

3.Ulusal Bilim Festivali
27 Eylül 2018 02:28

Avrupa’nın 31 ülkesinden ve Kanada’dan katılan öğretmenlerin bir araya geldiği, etkileşimli ve enerjik bir ortamda yaratıcı ve yenilikçi öğretim yöntemlerini, materyalleri ve bilgileri paylaşmayı amaçlayan ücretsiz bir etkinliktir. Öğretmenler bu fikirleri ve uygulamaları daha sonra kendi okullarında hayata geçirerek, bilim eğitiminin gelişimine katkıda bulunurlar.

Bilim ve teknoloji öğretmenleri arasında kurulu bir iletişim ağı olan Science on Stage Europe, öğretime yönelik fikirlerin karşılıklı olarak paylaşıldığı, bilim ve teknolojinin okul ve toplum için önemine dikkat çeken bir Avrupa Birliği platformudur.

Her üye ülkede iki yılda bir seçilen 5 delege öğretmen, Science on Stage Europe Bilim Festivallerine katılarak çalışmalarını diğer ülkelerle birlikte sergiler.

Bu yıl Science on Stage Türkiye, StarT ve Hands on Science ile birleşerek yurt dışından gelen öğretmenler, sahne şovları, workshoplar ile sizlere bilim dolu bir gün yaşatmayı hedeflemektedir. Etkinliğe katılım ücretsizdir.

La Ankara

La Ankara

Ankara'nın renklerini yansıtan internet sitesi! Burada etkinlikler, en güzel mekanlar, gezilecek yerler, şehrin ilgi çeken konuları var!

Bir Yorum Yazın

La Facebook

Reklamlar

Reklamlar

Reklamlar

X