• (Alış) 5.371 TL
    • (Satış) 5.381 TL
    • (Alış) 6.076 TL
    • (Satış) 6.087 TL

AFSAD Kısa Film Yarışması Başvuruları Başladı

AFSAD Kısa Film Yarışması Başvuruları Başladı
1 Ağustos 2018 15:17

41 yıldır fotoğrafın yanı sıra kısa film seminerleri ve atölye çalışmaları ile bu alanda üretimi destekleyen AFSAD, 2017 yılında birincisi gerçekleştirilen Ulusal Kısa Film Yarışması, bu sene yabancı film gösterimlerinin de yeraldığı Uluslararası Film Festivali kapsamında ikinci kez düzenleniyor.

Ulusal Kısa Film Yarışması’nın yanı sıra, kısa film sineması üzerine atölyeler, söyleşiler ve etkinliklerin de gerçekleştirileceği Festivalde bu sene uzak doğu filmlerinden seçkiler yer alacak.

Konu sınırlaması olmayan Ulusal Kısa Film Yarışması’nda 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren Türkiye’de üretilen kısa filmlerle 1 Ağustos -25 Kasım 2018 tarihleri arasında başvuru yapılabilecek ve filmler, alanında önemli isimlerden oluşan jüri üyeleri önüne çıkacak.

Kurgusal, Deneysel, Canlandırma ve Belgesel olmak üzere dört kategoriden oluşan yarışmanın sonucunda, 14-15-16 Aralık tarihlerinde yapılacak final gösterimleri ile jüri tarafından seçilen filmler izleyiciyle buluşacak.

Gelecek yıllarda da devam etmesi amaçlanan yarışma, tüm kısa film yapımcıları ve izleyicilerinin katılımını bekliyor.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi www.afsadsinema.net web sitesinden edinilebilir.

La Ankara

La Ankara

Ankara'nın renklerini yansıtan internet sitesi! Burada etkinlikler, en güzel mekanlar, gezilecek yerler, şehrin ilgi çeken konuları var!

Bir Yorum Yazın

La Facebook

Reklamlar

Reklamlar

Reklamlar

X