• (Alış) 5.811 TL
    • (Satış) 5.822 TL
    • (Alış) 6.729 TL
    • (Satış) 6.741 TL

Bahçeli’nin Tatlı Durağı: Rumeli Çikolatacısı

Bahçeli’nin Tatlı Durağı: Rumeli Çikolatacısı
20 Kasım 2016 17:17

İstanbul Moda’da 2014 yılında açılmasıyla beraber hızla geniş bir kitleye hitap eden Rumeli Çikolatacısı, Ankara’da da çikolata severler için güzel bir mekan alternatifi oluşturuyor!

Bahçelievler 7.Cadde’nin girişinde bulunan Rumeli Çikolatacısı, birbirinden leziz ve rengarenk çikolatalar sunuyor! İstanbul (4), Ankara (1) ve Eskişehir’de (1) şubeleri bulunan Rumeli Çikolatacısı, çikolatalarının yanı sıra tatlılarıyla da dikkat çekiyor. Mekanın menüsünde Tiramisu, Profiterol, Alman Pastası, Brownie, Cheesecake ve Puding gibi birçok tatlı bulunuyor.

Mekana girer girmez dikkat çeken ilk şey, hemen önünüzdeki küçük süs havuzu oluyor. Bu havuzdan şerbet akıyor. Hemen ardından ise gözünüz boydan boya uzanan vitrine çarpıyor. Zira bu vitrinin içerisi tatlı, çikolata ve drajelerle dolu!

rumeli-cikolatacisi-bahcelievler-ankara

Rumeli Çikolatacısı’nda alacağınız çikolata ve diğer tatlıların yanında sıcak-soğuk içecekler tercih edebilirsiniz. Yaz aylarında mekanın favori içeceği, şerbet oluyor. Demirhindi, Kızılcık, Şıra ve Sultan ismindeki Osmanlı Şerbetlerini deneyebilirsiniz. Bunların yanı sıra başta kahve çeşitleri olmak üzere mekanın menüsü içecek konusunda da oldukça geniş.

Erman Güneş

Erman Güneş

''Küçük Prens gezegeninden kaçarken, göç yolundaki yabanıl bir kuş sürüsünden yararlanmış olmalıydı.''

Bir Yorum Yazın

Reklamlar

Reklamlar