• (Alış) 5.811 TL
    • (Satış) 5.822 TL
    • (Alış) 6.729 TL
    • (Satış) 6.741 TL

E-Gameshow Nedir?

E-Gameshow Nedir?
7 Nisan 2017 01:54

İlk olarak 2002 yılında ”e-oyun” adıyla düzenlenen E-Gameshow fuarı, bu yıl 11-14 Mayıs 2017 tarihlerinde Beytepe Kongre Merkezi’nde gerçekleştiriliyor! La Ankara olarak basın sponsoru olduğumuz bu renkli etkinlik hakkındaki detayları, sizin için derledik 🙂

Hem Türkiye’nin hem de dünyanın önde gelen oyun geliştiricilerinin verdiği konferans ve seminerlerin yanında ziyaretçilerin ilgisini çeken ödüllü turnuvalar, cosplay yarışmaları, her yaşa hitap eden programlar ve eğitim kursları gibi pek çok etkinlik yer alıyor.

2017 yılında seksenden fazla firmanın yer alacağı E-Gameshow’da, Kristal Piksel ödülleri verilecek, After Parti organize edilecek, turnuvalar düzenlenecek, büyük takımlar gösteri maçları yapılacak , DJ performansları gerçekleştirilecek, konserler verilecek, cosplay yarışması yapılacak ve kişisel performanslarla birlikte iç etkinlikler gerçekleştirilecektir.

Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği(TOGED), Ankara Kalkınma Ajansı(ANKARAKA), KOSGEB, ODTÜ Teknokent, Hacettepe Teknokent, Bilkent Cyberpark’ın ve Akıl ve Zeka oyunları Konfederasyonu’nun desteklediği bu etkinlikte buluşmak üzere..

Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için e-gameshow sitesini ziyaret edebilirsiniz.

La Ankara

La Ankara

Ankara'nın renklerini yansıtan internet sitesi! Burada etkinlikler, en güzel mekanlar, gezilecek yerler, şehrin ilgi çeken konuları var!

Bir Yorum Yazın

Reklamlar

Reklamlar