• (Alış) 5.363 TL
    • (Satış) 5.373 TL
    • (Alış) 6.076 TL
    • (Satış) 6.087 TL

Efsane Dönüyor: Behzat Ç.

Efsane Dönüyor: Behzat Ç.
8 Eylül 2017 16:44

Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünü üstlendiği ”Behzat Ç.” dizisinin ekranlara geri döneceği iddiası, dizinin hayranları tarafından sevinçle karşılandı. Emrah Serbest’in senaryosunu yazdığı Behzat Ç. dizisinin zaman zaman ekranlara geri döneceği dedikoduları çıkarken, son iddia gazeteci Mesut Yar’dan geldi. Yar, köşesinde ‘Behzat Amirim dönüyor sevgili okur’ şeklinde bir iddia paylaştı.

İlk olarak 2011 yılında yayınlanan ve 3 sezon süren polisiye dizi Behzat Ç., kısa zamanda geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştı. Dizi sona erdiğinden beri ise izleyici kitlesi tarafından tekrar başlaması yönünde yoğun bir istek vardı.

Posta Gazetesi’nden Mesut Yar’ın ”Behzat Ç.” dizisine ilişkin yazdığı yazı şu şekilde:

“Aslında en büyük baskı senarist Emrah Serbes’in üstünde.

Sosyal medyada yayınladığı ‘Behzat Ç.’nin yeni senaryo çalışmalarına dair fotoğraflar ciddi bir kalabalığı heyecanlandırdı.

Bir dönemin fenomen dizisi tekrar ekrana taşınacak mıydı?

Bunun yanıtı yaz başında ‘büyük olasılıkla şifreli bir kanal’ olarak dillendiriliyordu. Ancak sonra ses çıkmadı.

Emrah Serbes’in fotoğrafları üzerine yaptığım küçük bir araştırma beni dünya çapında bir adrese çıkardı. ‘Behzat Ç.’nin elbette Türkiye odaklı ama dünya pazarına açılan bir internet dizisi olarak deyim yerindeyse hayatımıza girmesine ramak kaldı.

Özet geçersek, Behzat Amirim dönüyor sevgili okur!”

La Ankara

La Ankara

Ankara'nın renklerini yansıtan internet sitesi! Burada etkinlikler, en güzel mekanlar, gezilecek yerler, şehrin ilgi çeken konuları var!

Bir Yorum Yazın

La Facebook

Reklamlar

Reklamlar

Reklamlar

X