• (Alış) 5.363 TL
    • (Satış) 5.373 TL
    • (Alış) 6.076 TL
    • (Satış) 6.087 TL

Hafta Sonu Kaçamağı: Çınaraltı Piknik Alanı

Hafta Sonu Kaçamağı: Çınaraltı Piknik Alanı
23 Eylül 2018 10:00

Hafta sonunun keyfini doğayla iç içe bir yerde geçirmek için en iyi alternatiflerden biri, Çınaraltı Piknik Alanı Tesisleri. Ankara’nın Çayyolu semtindeki Alacaatlı mevkiinde bulunan Çınaraltı Piknik Alanı, ”Kendin pişir kendin ye” tarzında hizmet veriyor. Mangal yapmak için bir ton malzeme taşıma ve çabak çanak yıkama derdine de son veriyor. Tesisin bir başka cezbeden özelliği ise şehre yakın bir konumda yer alması.

8.000 metrekare gibi bir alan üzerine kurulan Çınaraltı Piknik Alanı, 2014 yılında hizmet vermeye başlamış. Tesis içerisinde yeşil alanlar, çardaklar, masalar, trambolin, at çiftliği, market ve emlak ofisi bulunuyor. Etini getiren müşterilere servisten salataya salatadan hazırlanmış mangala kadar ihtiyacı olan her şey temin ediliyor. Tesisin keyfini özellikle çocuklar çıkartıyor. Etrafı tellerle çevrili güvenli bir ortam sağlanmışken doyasıya koşturup eğleniyorlar.

Akşam saatlerinde de açık olan Çınaraltı, gece 11’e kadar hizmet veriyor. Küçük çardakların kiralama fiyatı ortalama 75 TL. Bunun haricinde 25 TL’ye mangal, 25 TL’ye semaver ve kişi başı 5 TL ödeyerek servis hizmeti satın alabiliyorsunuz. Ayrıca her çardağın içerisinde soba bulunuyor. Ankara’nın soğuk günlerinde de mangal keyfinden vazgeçemeyenler, sobayı yaktırıp mangal keyfine kaldıkları yerden devam ediyorlar.

Oldukça ilgili çalışanlara ve işletmecilere sahip olan Çınaraltı Piknik Alanı, nezih bir ortama sahip. Özellikle ailelere hizmet veren işletme, hafta içi de ilgi görüyor. İşletmenin yakın dönem planları arasında canlı alabalık satışı ve maç yayını da bulunuyor.

Erman Güneş

Erman Güneş

''Küçük Prens gezegeninden kaçarken, göç yolundaki yabanıl bir kuş sürüsünden yararlanmış olmalıydı.''

Bir Yorum Yazın

La Facebook

Reklamlar

Reklamlar

Reklamlar

X