• (Alış) 5.418 TL
  • (Satış) 5.428 TL
  • (Alış) 6.131 TL
  • (Satış) 6.142 TL

Olmadık Kahveler Atölyesi

Olmadık Kahveler Atölyesi
4 Kasım 2018 14:14

İşleriniz ve hayatınız yolunda; her şeyden memnun ve bir şeyden korkarak devam ediyorsunuz: Başınıza olmadık şeylerin gelmesi… Bu mekanda başınıza gelebilecek en olmadık şey lezzetli bir kahvedir, ki bu olmadık şeyin de başınıza gelmesini kendiniz istersiniz.

Olmadık Kahveler Atölyesi bu yılın mart ayından beri şehrin en iyi kahvesini vaat ediyor. Kafe, farklı tatlara açık insanlara birçok tat sunuyor. Bunlardan ikisini deneme fırsatı buldum: Esmeralda ve Coco Bongo. Esmeralda meşe ve is, Coco Bongo ise Hindistan cevizi ve badem aromaları içeriyor.

Kendi içinde düzenlediği küçük etkinliklerle interaktif bir hizmet vermeye çalışan kafe, güler yüzlü hizmetiyle de bu aralar maruz kaldığımız soğuk havayı telafi etmeyi başarıyor. Bir dostunuzla paylaşabileceğiniz sevimli masalarını, muhabbetinizle şenlendirebilirsiniz.

Tunus Caddesi’nde hizmet veren mekan, ‘Olmadık’ adı altında farklı temalarda üretim ve servis sağlıyor. Yani bu kafede ‘Olmadık Dükkan’ tasarımı takı ve aksesuarlar görürseniz çekinmeden yanaşın. 🙂

Geçirdiğiniz zamanın keyfini sürmeniz dileğiyle…

Adres: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunus Caddesi 69/B ÇANKAYA

 

 

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • Merve
  6 Kasım 2018 16:14

  Emeginize sağlık Hande hanım.Bende bir kahve sevdalısı olarak mekanı en yakın zamanda ziyaret edeceğim.

Bir Yorum Yazın

Reklamlar

Reklamlar