• (Alış) 5.477 TL
  • (Satış) 5.487 TL
  • (Alış) 6.158 TL
  • (Satış) 6.169 TL

Özel Otobüs ler ve 65 Yaş Üstü Kart Sorunu

Özel Otobüs ler ve 65 Yaş Üstü Kart Sorunu
22 Nisan 2016 10:59

Ankara’da 65 yaş ve üzeri vatandaşların ulaşım araçlarını ücretsiz bir şekilde kullanmalarını sağlayan ”serbest kart” uygulamasının özel otobüslerde kullanılamadığı şikayetleri üzerine Midibüs ve Halk Otobüsleri Esnaf Derneği ile Ankara Şehiriçi Özel(Mavi) Halk Otobüsleri Esnaf Odası’ndan yanıt geldi. Dernek başkanları, serbest kart sahiplerinin ücretsiz taşındığını belirtti. Aksi durumlarda aracın plakasını 153 numaralı telefona şikayet etmeleri halinde gerekli işlemlerin yapılacağını bildirdi.

La Ankara

La Ankara

Ankara'nın renklerini yansıtan internet sitesi! Burada etkinlikler, en güzel mekanlar, gezilecek yerler, şehrin ilgi çeken konuları var!

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • Behzat
  29 Ağustos 2017 16:29

  Anksra Yenimahallede oturuyorum. 65 yaş kartım var. Özel Halk otobüsü biletçilerine gösterdiğimde baxıları geçmiyor ama bşzden olsun gibi söz ediyor baxıları suratını ekşitiyor bazılatı da geçmez diyor. 65yaş üzeri vatandaşlara Özel Halk Otobüsler bedava ise lütfen email adresime janun maddesi ve geçerlilik başlangıç tarihini belirtir bir yazı veriniz. Saygılarımla.

Bir Yorum Yazın

Reklamlar

Reklamlar