• (Alış) 5.811 TL
    • (Satış) 5.822 TL
    • (Alış) 6.729 TL
    • (Satış) 6.741 TL

SuperSlow Zone, Ankara’da!

SuperSlow Zone, Ankara’da!
16 Mayıs 2017 12:30

İstanbul’da 10, Denizli ve Marmaris’te birer şube ile hizmet veren SuperSlow Zone, artık Ankara’da! Kişiye özel wellness ve egzersiz merkezi olarak tanımlanan SuperSlow Zone, haftalık olarak 2-3 defa yapılan 20 dakikalık egzersizler sayesinde kas kaybının önüne geçiyor ve kasları güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Özellikle terlemden, sağlıklı ve güvenli bir şekilde egzersiz hizmeti sunmasıyla öne çıkan SuperSlow Zone, Ankara’daki ilk şubesini Mustafa Kemal Mahallesi’ne açtı. Ankara’daki bütün gelişmeleri takip etmeye çalışan La Ankara ekibi, SuperSlow Zone’a bir ziyarette bulundu ve çalışmaları hakkında bilgi edindi.

SuperSlow Zone Ankara şubesinin yöneticisi Özgür Özbingöl, Ankara’da yeni bir şube olmalarına rağmen beklediklerinden hızlı bir gelişme kaydettiklerini söyledi. Özellikle haftada 1-2 defa sadece 20 dakika ayırarak form koruma ve sağlık için yeterli egzersizlerin yapılmasının müşterileri memnun ettiği belirten Özbingöl, Ankara’daki şube sayılarını arttıracaklarını da sözlerine ekledi.

Kişiye özel egzersiz programları sunan SuperSlow Zone Ankara’da yapılan egzersizlerin yararları ve hedef aldığı bölgeler ise şu şekilde:

-İncelme ve yağ kaybı,

-Bel ve sırt ağrıları,

-Boyun ağrıları,

-Duruş bozuklukları,

-Kemik erimesi,

-Yaşlanmayı yavaşlatma.

SuperSlow Zone Ankara internet sitesinden detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz gibi 0 312 995 07 79 numaralı telefondan bilgi ve randevu alabilir veya Facebook üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

La Ankara

La Ankara

Ankara'nın renklerini yansıtan internet sitesi! Burada etkinlikler, en güzel mekanlar, gezilecek yerler, şehrin ilgi çeken konuları var!

Bir Yorum Yazın

Reklamlar

Reklamlar