Ankara’da AVM’nin Çatısı Çöktü!

Ankara’da AVM’nin Çatısı Çöktü!
26 Haziran 2016 00:58

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde 2016 yılının Mart ayında hizmet vermeye başlayan Podium Alışveriş Merkezi’nin çatısı çöktü!

25 Haziran Cumartesi günü 17:00 sularında yaşanan olay, alışveriş merkezinin yiyecek bölümünde meydana geldi. Olay yerinde bulunan vatandaşlar büyük şok geçirirken, olayda 3 kişinin yaralandığı belirtildi. Alışveriş merkezine sağlık, itfaiye ve AFAD ekipleri sevk edildi.

Podium AVM, çatıda meydana gelen çökmenin ardından sosyal medya hesaplarından ve internet sitesi üzerinden bir açıklama yayınladı. Alışveriş merkezinin fast food katı kubbesindeki teknik bir problemden dolayı tedbir amaçlı olarak kısa süreli faaliyetlerine ara verdiğini belirten Podium AVM, sosyal medya üzerinden yayınlanan sansasyonel haberlere itibar edilmemesini istedi. Ayrıca olayda can kaybı ya da yaralanma bulunmadığı da belirtildi.

Büyük harflerle yazılan basın açıklamasının tam metni şu şekilde:

ANKARA PODİUM ALIŞVERİŞ MERKEZİMİZ FAST FOOD KATI KUBBESİNDE YAŞANAN TEKNİK BİR PROBLEMDEN DOLAYI TEDBİR AMAÇLI ALIŞVERİŞ MERKEZİ FAALİYETİMİZE KISA SÜRELİ ARA VERMİŞ BULUNMAKTAYIZ. HERHANGİ BİR CAN KAYBI YA DA YARALANMA OLAYI BULUNMAMAKTADIR. SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN YAYINLANAN BİR TAKIM SANSASYONEL HABERLERE İTİBAR EDİLMEMESİNİ ÖNEMLE RİCA EDERİZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.”

Bir Yorum Yazın