İletişim / Künye

La Ankara Nedir? Kimdir?

LaAnkara.com’da Ankara’da yaşayanlar için her şey var…

Ankara Rehberi’nde Ankara’daki alışveriş merkezleri, belediyeler, hastaneler, oteller & pansiyonlar ve stadyumlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ulaşım bilgileri, iletişim bilgileri ve fotoğraflar sizler için özenle hazırlandı.

Ankara Şehir Fırsatları kategorisinde, Ankara’daki fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Hangi alışveriş merkezlerinde hediye çekilişi var ? Hangi alışveriş merkezleri indirim yapıyor ? Ankara’da düzenlenen yarışmalar ve çekilişler neler ? Gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Ankara’da gerçekleşen etkinlikleri takip etmek artık çok kolay. Tek tek siteleri gezmek veya afişleri takip etmek yerine; konser, tiyatro, sergi, parti, gezi & tur, spor, seminer, eğitim, kurs ve diğer etkinlikleri La Ankara Etkinlikler sayfasından takip edebilirsiniz.

Ankara’da kültür sanat hayatı için tiyatro salonları, sinema salonları veya sergi & gösteri merkezleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ankara Etkinliklerine Sponsor Oluyoruz!

La Ankara sitesi, Ankara’da düzenlenen küçük, orta ve büyük çapta etkinliklere destek olan bir sitedir. Sitemizde her kesimden etkinliğe yer verdiğimiz gibi, etkinlikler için internet ve sosyal medya sponsorluğu da yapıyoruz. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için bizim Facebook, Twitter veya mail aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz.

İletişim için [email protected] adresini kullanabilirsiniz.