• (Alış) 5.371 TL
    • (Satış) 5.381 TL
    • (Alış) 6.076 TL
    • (Satış) 6.087 TL

İletişim

La Ankara Nedir? Kimdir?

02 Nisan 2014 tarihinde yayın hayatına başlayan La Ankara, şehir rehberi projesi olarak kurulmuştur.

Ankara’da yaşayan, üniversite okuyan ve çalışan genç kesime hitap eden La Ankara’da başta Ankara etkinlikleri olmak üzere mekanlardan güncel haberlere kadar birçok konu bulunmaktadır.

Ankara’da gerçekleşen büyük küçük bütün etkinliklere sitemize yer veriyoruz. Konser, tiyatro, sergi, parti, gezi & tur, spor, seminer, eğitim, kurs ve diğer etkinlikleri sitemizin Etkinlik bölümünden kolayca takip edebilir; etkinliğin tarihi, bilet fiyatları ve yeri hakkındaki detayları öğrenebilirsiniz.

Ankaralı yazarların yazılarıyla renklenen Blog kısmında Ankara’ya dair güncel haberleri ve şehrin dikkat çeken konularını keyifle okuyabilirsiniz. Blog kısmında yazmak için Üyelik kısmından sitemize üye olabilir ve yazılarınızı paylaşabilirsiniz.

Ankara’da gidilecek yüzlerce mekanı, Şehir Rehberi kısmından takip edebilirsiniz. Kafeler, barlar, restorantlar, tiyatro ve sinema salonları, sanat merkezleri ve alışveriş merkezleri gibi birçok farklı kategorideki mekanlar hakkında derlenen bilgilere kolayca ulaşabilir; adres, ulaşım ve iletişim bilgileri gibi detayları görüntüleyebilirsiniz.

İletişim için info@laankara.com adresini kullanabilirsiniz.

X