Duman Armada’ya Geliyor!

Duman Armada’ya Geliyor!
3 Ağustos 2016 09:41

11 Haziran’dan beri devam eden Armada Jolly Joker Yaz Konserleri, ünlü rock grubu Duman konseri ile sona erecek. Türk rock müziğinde ilk akla gelenlerden biri olan Duman 6 Ağustos Cumartesi günü Armada’da sevenleri ile buluşacak. Yaş sınırı olmayan Armada Jolly Joker Yaz Konserleri, açık otoparkta gerçekleşecek ve saat 21.30’da başlayacak.

Ankaralılar, ilk albümünü 1999 yılında çıkartan ve o zamandan bu yana güçlü bir hayran kitlesine sahip olan Duman grubu ile eğlenceli bir gece yaşayacak. 2015 yılında gruptan bağımsız olarak çıkardığı 12 şarkılık albüm ile adından çok söz ettiren Kaan Tangöze, albümdeki şarkılarını bu kez başkentli hayranları için seslendirecek.

Armada her konserde olduğu gibi bu konserde de, Duman konseri için 31 Temmuz – 6 Ağustos tarihleri arasında, aynı gün içerisinde Armada Kart ile yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlere bir kişilik konser bileti hediye edecek. Armada AVM’nin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşım yapan kişiler arasından seçilecek takipçilere ise bir kişilik konser bileti kazanma fırsatı sunulacak.

Bir Yorum Yazın