Dünyanın ”En İyisi” Armada AVM!

Dünyanın ”En İyisi” Armada AVM!
23 Mayıs 2016 21:37

ICSC VIVA 2016 ödülleri vizyon, inovasyon, değer, başarı alanlarında “En İyinin En İyisi Ödülü”ne layık görülen Armada Alışveriş ve İş Merkezi, kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekledi.

Daha önce 2014 senesinde MAPIC Ödülleri’nde “En İyi AVM Yenileme Projesi” kategorisinde, 2015 yılında ise yine Uluslararası Alışveriş Merkezleri Derneği’nin (ICSC-International Council of Shopping Centres) düzenlemiş olduğu 2015 yılı “Avrupa Alışveriş Merkezi” ödüllerinde büyüme / yenileme kategorisinde ödül kazanan Armada Alışveriş Merkezi, layık görülen bu ödül ile otomatik olarak Dünya yarışmasına katılma hakkı elde edilmiş ve Avrupa’yı temsilen Dünya yarışmasında finalistlik olunmuştu.

Dünya’nın en önemli gayrimenkul fuarı olan ICSC RECon Konferansı’nda 36.000 kişiden fazla katılımcı huzurunda “VIVA Best Of The Best” Ödülünü 22 Mayıs’ta Las Vegas’ta Armada Alışveriş Merkezi Müdürü Çiğdem Ayrancıoğlu Gönen’e takdim edildi. Gönen “Sektörel anlamda çok önemli olan bu ödülü ülkemize getirmekten ve adımızı bu platformda duyurmaktan onur duyuyoruz. Türkiye’de yalnızca ARMADA AVM’nin aldığı bu ödül, perakende sektörü açısından oldukça önemli. Bu süreçte bizlere destek olan herkese, çalışanlarımıza ve tabi ki ziyaretçilerimize Armada adına sonsuz teşekkürlerimizi iletiyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın