EGO’da Bayram Hazırlıkları!

EGO’da Bayram Hazırlıkları!
30 Haziran 2016 10:20

Ankara Büyükşehir Belediyesi ve birimleri, 2016 Ramazan Bayramı için hazırlıklarını sürdürüyor. Her bayram olduğu gibi bu bayramda da EGO otobüsleri ücretsiz olarak halka hizmet verecek. Bayram süresince vatandaşların şikayet ve talepleri 7/24 açık olan ALO 153 hattından dinlenecek. Ayrıca zabıta ve itfaiye ekipleri de görevlerinin başında olacak.

Büyükşehir Belediyesi’nin 22 yıl önce başlattığı bayramda “ücretsiz otobüs yolcuğu” geleneği, bu yıl da 3 günlük Ramazan bayramı süresince (5 Temmuz Salı, 6 Temmuz Çarşamba, 7 Temmuz Perşembe) uygulanmaya devam edecek.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşların, rahat ve ulaşım sorunu olmadan mezarlık ve akraba ziyaretlerini yapabilmeleri, istedikleri yerlere güvenli bir şekilde ulaşabilmeleri için EGO bünyesindeki otobüsler, ücretsiz yolcu taşıyacak. 5 Temmuz’da başlayacak Ramazan Bayramı’nda 3 gün boyunca Başkentliler, EGO otobüslerine Ankarakart’ları basmadan binebilecekler.

Ankaralılar “EGO Cepte” uygulamasıyla da otobüslerin durağa hangi saatte, hangi dakikada geleceğini, internet ortamından veya cep telefonlarından ya da ALO 153’ü arayarak öğrenebilecekler.

Bir Yorum Yazın