Pokemon GO Güncellemesi Geldi!

Pokemon GO Güncellemesi Geldi!
4 Ağustos 2016 09:55

The Pokemon Company tarafından geliştirilen Pokemon GO oyununun Android ve iOS platformları için yeni bir güncelleme yayınlandı. Pokemon GO güncellemesinin temel amacı oyundaki sorunları gidermek ve hileleri engellemek. Fakat yayınlanan güncelleme ile pek çok kişi Pokemon GO  hesabına ulaşamadı. Bu durum, oyuncuların oyun için ödedikleri paraları geri talep etmesine neden oldu.

Pokemon Go için yapılan son güncelleme ile birlikte Android işletim sisteminde 0.31.0 sürümüne ve iOS sürümünde ise 1.1.0 versiyonuna oyun güncellendi. Yeni güncellemede ilk göze çarpan özellikler, Battery Saver ve Nearby gibi fonksiyonların oyundan çıkartılması.

Hesaplar Kapandı!

Pokemon Go güncellemesi sonrasında en çok dikkat çeken detay ise pek çok kişinin hesabına ulaşamaması. Bu konuda kişiler oyun için yaptıkları ödemeleri iade isterken, yeni bir tartışma daha başlamış oldu.

Güncelleme nedeniyle Pokemon’larını kaybettiklerini açıklayan kullanıcılar tepkilerini sosyal medyada dile getirdi. Bunun üzerine açıklama yapan Niantic Labs, söz konusu sorunun farkında olduklarını açıkladı.

Kullanıcıların yüreğine su serpen açıklamaya göre, bu durum düzeltildikten sonra kullanıcılar pokemon’larına kavuşacak.

Yeni güncelleme ile resmi olarak duyurulan bazı özellikler şu şekilde:

Avatarların düzenlenebilmesi,

Pokemon hasar değerlerinde iyileştirmelerin yapılması,

Nearby ve Battery Saver oyundan çıkarılması,

Oyun içi uyarı sistemi getirilmesi,

GYM animasyonlarının düzenlenmesi ve çeşitlendirilmesi,

Rozetlerin tasarımlarında iyileştirmeler.

Bir Yorum Yazın