• (Alış) 5.463 TL
    • (Satış) 5.472 TL
    • (Alış) 6.162 TL
    • (Satış) 6.173 TL

Pursaklar Zabıtasından Pazar Denetimi

Pursaklar Zabıtasından Pazar Denetimi
2 Mayıs 2016 11:38

Pursaklar ilçesinde bulunan semt pazarlarının denetimleri sıklaştı, Pursaklar Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri pazarları tek tek kontrol ederek fiyat etiketlerini inceledi.

Pursaklar Belediyesi Zabıta Müdürü Ali Aytaşgın ve zabıta ekiplerinin denetimlerinde; esnafın kılık kıyafeti, temizliği, yaka kartı, terazi ayarları, fiyat etiketleri gibi denetimler yapıldı. Hijyen ve güvenliğin ön planda tutulduğu denetimde, rutin kontrollerin devam edeceği belirtildi. Zabıta Müdürü Ali Aytaşgın “Yaptığımız denetimlerde herhangi bir olumsuzluğa rastlamadık. Esnafımız çok titiz davranıyor. Hemşerilerimiz gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir. Denetimlerimiz bundan sonra da devam edecek” dedi. Zabıta Müdürü, halkın sağlıklı ve güvenli gıda tüketebilmesi, alışverişlerini huzur içerisinde yapması için pazar esnafının belirlenen kurallara dikkat etmesi gerektiğini bir kez daha hatırlattı. İlçe sakinleri de semt pazarlarından duydukları memnuniyeti belirterek zabıta ekiplerine teşekkür etti.

 

La Ankara

La Ankara

Ankara'nın renklerini yansıtan internet sitesi! Burada etkinlikler, en güzel mekanlar, gezilecek yerler, şehrin ilgi çeken konuları var!

Bir Yorum Yazın

Reklamlar

Reklamlar