Serkan Balcı Ankaragücü’nde!

Serkan Balcı Ankaragücü’nde!
8 Ağustos 2016 14:48

Mersin İdman Yurdu ile sözleşmesi sona eren Serkan Balcı, Ankaragücü ile ön sözleşme imzaladı. Ankaragücü’nün resmi internet sitesinden de duyurulan haberde, ”Uzun yıllar Milli Takım Forması’nı başarıyla terleten Serkan Balcı ile ön sözleşme imzaladık.” ifadesine yer verildi.

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmet Taşdemir’in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına devam eden Ankaragücü, Serkan Balcı ile ön sözleşme imzaladı.

İmza sonrası kısa bir açıklama yapan Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner;”Teknik heyetimizin raporu doğrultusunda transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Serkan kardeşimizi de kadromuza katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Serkan, Türk Futbolu’na başarıyla hizmet eden istikrarlı bir sporcu. Ankaragücü’müze de faydalı olacağına inanıyoruz. Camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Ankaragücü’nü yakından tanıdığını belirten Serkan Balcı,”Nasıl bir camiaya geldiğimin ve beklentilerin farkındayım. Yeni sezonda Ankaragücü forması giyecek olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyorum. Bana güvenenleri mahcup etmemek için çok çalışarak Ankaragücü’nü hak ettiği yere elbirliği ile getireceğiz” dedi.

Bir Yorum Yazın