Ankara Doğalgaz Kartı Değiştirme – Yenisini Alma

Ankara Doğalgaz Kartı Değiştirme – Yenisini Alma
13 Haziran 2016 11:06

Ankara Başkent Gaz’da doğalgaz kartı yenileme işlemi veya sıfırdan yeni gaz kartı çıkartma işlemi gibi durumlarla sıkça karşılaşılmaktadır. Ankara’da ön ödemeli doğal gaz kartı kullanan abonelerin kartlarını kaybetmeleri veya kartlarının bozulması durumunda yeni kart çıkartmaları gerekmektedir.

Doğalgaz aboneliğinin size ait olması durumunda: “Sayaç Kart Arıza ve Kayıp Kart İşlemleri” yapabilen Başkentgaz Şubelerinden, Elektronik Sayaç Servisine abone numaranızla başvurmanız gerekmektedir. Kartınız bozuldu ise; kart ücreti alınmamaktadır kayboldu ise; 10m3 tutarındaki gaz bedelini ödemeniz halinde kartınızın yenisi hemen düzenlenecektir.

Doğalgaz aboneliğinin size ait olmaması durumunda: “Sayaç Kart Arıza ve Kayıp Kart İşlemleri” yapabilen Başkentgaz Şubelerinden, kiracı iseniz; kira kontratı ve kimliğinizin fotokopisi, ev sahibi iseniz; tapu ve kimlik fotokopisi ile aboneliği üzerinize almanız gerekmektedir bu işlemlerden kartınızın yenisi hemen düzenlenecektir.

La Ankara

La Ankara

Ankara'nın renklerini yansıtan internet sitesi! Burada etkinlikler, en güzel mekanlar, gezilecek yerler, şehrin ilgi çeken konuları var!

Bu yazıya 4 Yorum Yapıldı.

 • Nevra
  28 Ağustos 2016 12:38

  Benim kartım kayboldu eski ev sahipinin adinaydi yenisini çıkarmak istiyorum vede hiç bilmiyorum bilgim yok lütfen yardımcı olurmusunu

 • dursun
  3 Eylül 2016 16:15

  kart sahibi şehir dışında arkadaşı olarak kartı getirsem değiştirebilirmiyim

 • mehmet
  13 Kasım 2016 20:34

  abone eşimin üstünde eşimi kaybetim şuan tartım bozuk neyapmalıyım

 • Ece
  27 Kasım 2016 18:55

  Merhaba kart bozuldu. Kart bnm adıma ama annem goturse yenilenirmi kart

Bir Yorum Yazın