La Ankara TV Belgesel: Kolaçan Motovlog

La Ankara TV Belgesel: Kolaçan Motovlog
29 Ekim 2016 13:17

La Ankara’nın yeni projeleri için kafa yorarken La Ankara TV Belgesel adıyla Ankara’da alanında tanınmış kişilerle sohbet edip, kısa belgeseller hazırlama fikri çıktı ortaya. Ankara’da alanında tanınmış yazar, çizer, oyuncu, şarkıcı, zanaatkar, sosyal medya fenomeni gibi kategorilerden kişilerle iletişime geçmeye başladık. 3-5 dakika arasında kısa sohbetler ve çektiğimiz görüntülerin kurgulanmasıyla bir çalışma ortaya çıkartmaya karar verdik.

La Ankara TV Belgesel’in ilk bölümü için Ankara’nın tanınmış motorcularından olan Mevlüt Sağlam ile iletişime geçtik. Kolaçan Motovlog ismiyle YouTube üzerinden videolar yayınlayan Sağlam, projemize oldukça sıcak baktı ve bize her konuda yardımcı oldu. Röportajın ve diğer çekimlerin tamamlanmasının ardından ilk bölümümüzü La Ankara YouTube kanalı üzerinden yayınladık. Projenin yönetmenliğini Oktay Aydın, asistanlığını ise Erman Güneş yaptı.

La Ankara TV Belgesel 1.Bölüm: Kolaçan Motovlog’da Mevlüt Sağlam ile Ankara’da motosiklet kültürü üzerine bir sohbet gerçekleştirdik. Ankara’da motosiklet kullanmanın zorlukları, avantajları, Ankara’da kışın motosiklet kullanırken yapılması gerekenler, Ankara’daki motosiklet gezi grupları ve Ankara çevresinde motosiklet ile gezilecek yerler başlıkları altında gerçekleşti sohbetimiz.

La Ankara

La Ankara

Ankara'nın renklerini yansıtan internet sitesi! Burada etkinlikler, en güzel mekanlar, gezilecek yerler, şehrin ilgi çeken konuları var!

Bir Yorum Yazın