• (Alış) 5.779 TL
    • (Satış) 5.79 TL
    • (Alış) 6.694 TL
    • (Satış) 6.706 TL

Norveç’in Somonu

Norveç’in Somonu
27 Mart 2017 12:08

Şu sıralar İskandinav kültürüne, Nordik yaşama ve özellikle Norveç’e ilgi duyanların sıkça karşılaştığı bir site var. Norveç Somonu sitesi, 19 Kasım 2016 tarihinde açıldı ve kısa zamanda hazırladığı güzel içerikler ile takipçilerinin ilgisini çekmeyi başardı. Norveç’in gündelik hayatındaki eşyalardan, dizilere, kitaplara, müziklere ve haberlere kadar geniş bir yelpazede yayın yapan site, Norveç’e ilgi duyan herkese hitap ediyor.

Biz de La Ankara Tanıtım kategorisinde Norveç Somonu sitesi hakkında bir iki şey karalamak istedik. Norveç Gündelik Hayatı, Norveç Tarihi, Norveç Sporu, Gezilecek Yerler, Şehir Rehberi ve Haberler üzerine yayın yapan sitenin amacı, Norveç başta olmak üzere Kuzey Avrupa ülkelerinin tanıtımının yapılması. Site kurucusu, Norveç sevdalısı bir insan. Kendi gibi bu ülkeyi sevenler için böyle bir rehber hazırlamış. Adını da Norveç Somonu koyarak standart bir Norveç blog sitesi olmaktan ziyade eğlenceli içeriklerle dolu bir arşiv hazırlayacağının mesajını vermiş.

La Ankara olarak bu keyifli Norveç sitesine yayın hayatında başarılar diliyoruz 🙂

La Ankara

La Ankara

Ankara'nın renklerini yansıtan internet sitesi! Burada etkinlikler, en güzel mekanlar, gezilecek yerler, şehrin ilgi çeken konuları var!

Bir Yorum Yazın

Reklamlar

Reklamlar