Haftanın Filmi: Hesaplaşma

Haftanın Filmi: Hesaplaşma
27 Ekim 2016 22:48

ABD yapımı aksiyon, gerilim filmi Hesaplaşma (The Accountant), 28 Ekim Cuma gününde vizyona giren filmler arasında en dikkat çekici olan.

Başrollerinde Ben Affleck, Anna Kendrick ve J.K. Simmons gibi önemli isimler olan filmin yönetmen koltuğunda Gavin O’Connor oturuyor.

Filmin Konusu:

Christian Wolff dahi denebilecek bir matematik uzmanıdır. İnsanlardan çok rakamlarla içli dışlı olan karakter normal bir muhasebe uzmanı gibi görünse de aslında dünyanın en tehlikeli suç örgütleri için freelance olarak çalışmaktadır. Hazine Bakanlığı’nın Suç Yürütme Birimi kendisini araştırmaya başladığında dikkat çekmemek için sıradan gördüğü tehlikesiz bir müşteriyle anlaşan uzman, robotik şirketinde çalışan muhasebe uzmanı kısa bir sürede müşterisinin o kadar da sıradan bir problemi olmadığını fark eder. Christian hesaplarda keşfettiği milyonlarca dolar tutan tutarsızlık üzerine çalıştıkça başına açılan tehlike de büyümeye başlar…

Filmin Fragmanı:

La Ankara

La Ankara

Ankara'nın renklerini yansıtan internet sitesi! Burada etkinlikler, en güzel mekanlar, gezilecek yerler, şehrin ilgi çeken konuları var!

Bir Yorum Yazın