Suikastçılar Beyaz Perdede: Assassin’s Creed

Suikastçılar Beyaz Perdede: Assassin’s Creed
23 Aralık 2016 16:59

Amerika ve Fransa yapımı aksiyon, bilimkurgu filmi Assassin’s Creed vizyona girdi! Oyunu ile geniş bir kitleye yayılan ve oldukça sevilen Assassin’s Creed, 23 Aralık 2016 tarihi itibariyle Türkiye sinemalarında gösterime girdi.

Yönetmenliğini Justin Kurzel’in yaptığı Assassin’s Creed’in oyuncu kadrosunda Michael Fassbender, Marion Cotillard ve Jeremy Irons gibi isimler bulunuyor.

Filmin Özeti: Ölüme mahkum edilmiş bir suçlu olan Callum Lynch (Michael Fassbender), Abstergo Industries adında çok zengin bir şirket tarafından ele geçirilir. Şirketin büyük yatırım yaptığı Animus Projesi, kişilerin atalarından kalan ve genlerine işlenmiş hatıra ve yeteneklerini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Callum Lynch, 15. yüzyıl İspanyol Engizisyonu döneminde Suikastçiler adıyla bilinen bir örgütlenmenin üyesi olan Aguilar de Nerha’nın akrabası olduğunu öğrenir ve onun hatıralarıyla yeniden yüzleştirilir. Bu esnada atasının olağanüstü yetenekleriyle donanan Lynch, Suikastçiler’in o dönemki en büyük düşmanı olan Tapınakçılar’ın günümüzdeki temsilcileriyle mücadele etmeye hazır hale gelecektir.

La Ankara

La Ankara

Ankara'nın renklerini yansıtan internet sitesi! Burada etkinlikler, en güzel mekanlar, gezilecek yerler, şehrin ilgi çeken konuları var!

Bir Yorum Yazın