• (Alış) 5.418 TL
    • (Satış) 5.428 TL
    • (Alış) 6.131 TL
    • (Satış) 6.142 TL

1. Ankara Instagram Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

1. Ankara Instagram Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı
4 Nisan 2018 10:49

Ankara Kalkınma Ajansı’nın Ankara ilçelerinin özellikli yönleri ile tanıtılması ve mevcut turizm potansiyelinin harekete geçirilmesi hedefi doğrultusunda düzenlediği 1. Ankara Instagram Fotoğraf Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu.

1.Ankara Instagram Fotoğraf Yarışması kapsamında, Ankara’nın sahip olduğu yerel tabiat varlıklarını, yöresel ve turistik zenginliklerini #Ankaradagezilecekçokyervar etiketini ekleyip, @cityofankara instagram hesabından bahsederek paylaşan 316 fotoğraf değerlendirildi. Yarışmada birincilik ödülünü Maksut ÇUBUK, ikincilik ödülünü Muhammed DİLER, Üçüncülük ödülünü F. Dilek UYAR aldı. Birinci mansiyon ödülünü Giray KOCAMAN, ikinci mansiyon ödülünü, Aynur BOSTAN, üçüncü mansiyon ödülünü Abdullah DURMAN almaya hak kazandı.

1. Ankara Instagram Fotoğraf Yarışması’nda birinciye fonksiyonlu fotoğraf makinesi, ikinciye laptop, üçüncüye cep telefonu, birinci mansiyona Ankara’da yer alan 4 veya 5 yıldızlı Termal Otellerin birinde bir(1) gece çift kişi konaklama bedeli ve ulaşım masrafları, ikinci mansiyona 1 kişilik yurtiçi gidiş-dönüş uçak bileti, üçüncü mansiyona Ankara’da alaturka bir restoranda çift kişilik akşam yemeği bedeli, ve sergilenmeye layık görülen 15 adet fotoğraf için 100 TL ödül verilecek. Ödül Tutarı, katılımcılara ödül töreni sonrasında takdim edilecek. Seçici kurulun ödüle ve sergilenmeye değer gördüğü fotoğrafların sahiplerine, eserlerinin dereceye girdiğini ve sergilenmeye değer görüldüğünü ifade eden bir katılım belgesi verilecek. Ödül töreni tarihi ve yeri Ankara Kalkınma Ajansı resmi web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık’ın yarışmaya ilişkin değerlendirmeleri şöyle: “Ankara’nın kültürel ve tarihi çeşitliliğini yansıtacak, yöresel değerlerini ön plana çıkartacak, kaybolmaya yüz tutmuş değerlerin yeniden canlanmasını sağlayacak olan 1. Ankara Instagram Fotoğraf Yarışması’nın Ankara tanıtımına olumlu katkılar sağlayacağına inanıyorum. Sosyal medyanın giderek yaşamın her safhasına girdiği günümüzde Ankara’nın sahip olduğu bu değerlerin Instagram üzerinden yaygınlaşması da gerekmektedir. ” dedi.

Birincilik Ödülü – Maksut ÇUBUK

İkincilik Ödülü – Muhammed DİLER

Üçüncülük Ödülü – F. Dilek UYAR

Birinci Mansiyon – Giray KOCAMAN

İkinci Mansiyon – Aynur BOSTAN

Sergileme – Çağlar YANIK

Sergileme – Buket KARAYEL

Sergileme – Arjin Civan ŞAHİN

Üçüncü Mansiyon – Abdullah DURMAN

Sergileme- F. Dilek UYAR

Sergileme – Hasan TÜRKER

Sergileme – İmge İLDEM

Sergileme – Mehmet Ali KIYMET

Sergileme – Mehmet YAMAK

Sergileme – Metin OĞUZHAN

Sergileme – Umut ÖZDEMİR

Sergileme – Veysel KAYA

Sergileme – Volkan TAŞDELEN

La Ankara

La Ankara

Ankara'nın renklerini yansıtan internet sitesi! Burada etkinlikler, en güzel mekanlar, gezilecek yerler, şehrin ilgi çeken konuları var!

Bir Yorum Yazın

Reklamlar

Reklamlar