• (Alış) 5.341 TL
    • (Satış) 5.351 TL
    • (Alış) 6.057 TL
    • (Satış) 6.067 TL

Ankara’nın İlk Smoothie Cafesi: Kaktüs

Ankara’nın İlk Smoothie Cafesi: Kaktüs
1 Eylül 2018 10:00

‘’Bizi doğa iyileştirecek! (Nature will heal us!) ‘’ bu söz bir mekan olsaydı eğer o mekan hiç şüphesiz Tunalı Hilmi Bülten Sokak’ta son zamanlarda artan ilgi çekici kafelerden biri olan Kaktüs Smoothie & More olurdu. Sokağa girdiğinizde bu şirin kafe biraz zor gözükebilir navigasyondan yardım alabilirsiniz ama emin olun içerisi şampiyonlar ligi gibi.

Kaktüs Smoothies & More ‘un 10-12 çeşidi bulunan smoothie kaseleri, şekersiz ama birbirinden sevimli tatlıları ve sağlıklı kahvaltı-salata ve her türlü öğünü doyarak geçirebileceğiniz ürünleriyle sağlıklı beslenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Mekanın kapısından adımınızı atar atmaz gözünüze çarpan minimal şirin biblolar, meyveler, küçük notlar ve dekorasyonun sevimliliğiyle gelen müşterilere evdeymiş hissi veriyor. Renkler çok yumuşak, dekorlar çok doğacı 🙂 Mekanın sahibinin güleryüzü ve ilgisi ise cabası.

Kaktüs siz sipariş vermeden sahibesinin sohbetiyle arkadaş ortamı sağlayıp, seçeceğiniz ürünlerle ilgilenip; Smoothie Bowl’lar, karabuğday salataları, ilk defa duyacağınız değişik çay türleriyle size yeni ürünler yaratıp sunuyor. Sunum demişken bu mekanın ürünlerinin sunumunun güzelliğini anlatmadan geçemeyiz; kendine özgü tasarılarıyla ortaya çıkardığı ürünlerini ilginç bir şekilde numaralandırıp çeşit çeşit sunum şekilleriyle değerlendirmişler. Smoothielerin numaraları kafa karıştırıcı olsa da eminim gider gitmez bir favoriniz olacaktır. Tavsiyem olarak No:1 ‘ i öneririm, sanırım bir dahaki gidişimde yine masamda bulunacak. Fiyatlar Tunalı için makul fiyatlarda ve servis hızı olabildiği kadar iyi. Diğer bir güzel özelliği ise ürünleri denedikten sonra eş zamanlı olarak ürünün beğenilip beğenilmediğini sorup puanlama yapmamızı istiyorlar. Aynı zamanda işletmenin sosyal medyaya da yüz yüze iletişime de dikkat etmesi müşteri memnuniyeti anlamında çok önemli.

Kaktüs Smoothies & More Ankara’da smoothie adına açılan ilk ve tek işletme. Bugüne kadar tatmadığınız tatları tatmak ve hayatınıza yön verecek beslenme alışkanlığı kazanmak için fit bir alternatif. İçelim Güzelleşelim öğünleri, diyetisyenlerden fit söyleşiler ve vücut analizleri sağlık açısından sosyal anlamda bize farklı bir bakış açısı kazandıracaktır. Günün mottolarıyla da insan yaşamına fayda sağlayacak alışkanlık kazandırması Kaktüs’e artılar katıyor.

Bu mekanı hem Ankaralılara hem de kısa da olsa bir Ankara ziyareti yapacaklara tavsiye ediyor ve seveceğinize inanıyorum. Sağlıklı günler!

Şeyda Öztürk

Şeyda Öztürk

Sokakları denize çıkana kadar seviyorsun, başta soğuk geliyor ama yaşayınca alışıyorsun o yüzden: LA ANKARA'ya HOŞGELDİN!

Bir Yorum Yazın

Reklamlar

Reklamlar