• (Alış) 5.477 TL
  • (Satış) 5.487 TL
  • (Alış) 6.158 TL
  • (Satış) 6.169 TL

WordPress Temaları Artık Yerli Oldu

21 Nisan 2016 23:49

Dünyaca ünlü ve milyonlarca web sitesince kullanılan en popüler içerik yönetim sistemi olan WordPress, artık Türkiye’de de oldukça popüler.

Haber temaları, dernek temaları, blog temaları gibi bir çok alanda tamamen Türkçe, yerli tasarım yazılım firması TMC Web Tasarım girişimleriyle hazırlanan Hazır Temalar sitesinde onlarca hazır kolay entegre edilebilir temalar bulunmaktadır. Temaları yerli yazılım ve tasarımcılar hazırlamakta ve uzun süreli destek sağlamaktadır.

WordPress Türkçe hazır temalar, yurt dışı rakiplerinden bir çok yönden farklı ve öndedir. Örneğin yurt dışı wordpress temalarda onlarca eklenti kullanmak zorunda kalırsınız, ancak yerli wordpress temalarda herşey düşünüldüğü için dışarıdan herhangi bir eklentiye ihtiyaç duymadan çok hızlı ve performanslı çalışmaktadır. Yabancı dil bilgisine ihtiyaç duymadan kolayca Türkçe kullanım videolarını izleyerek temaları çok kısa sürede kurup kullanabilirsiniz.

Hazır yazılımlar bir çok yönden avantajlıdır. En büyük avantajı ise fiyatlar dolar kuru endeksli olmadığı için paranız cebinizde kalır.

La Ankara

La Ankara

Ankara'nın renklerini yansıtan internet sitesi! Burada etkinlikler, en güzel mekanlar, gezilecek yerler, şehrin ilgi çeken konuları var!

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

 • CHP’li Vekil Ankara Metrosunda | La Ankara
  25 Nisan 2016 14:24

  […] hattında yapılan geçici düzenleme, seferlerin uzamasına neden oldu. Bununla ilgili olarak Batıkent Metrosu’nda İki Aylık Çalışma başlığında bu habere yer vermiştik. Medyada çıkan haberlerle birlikte bu sorunu yerinde […]

Bir Yorum Yazın

Reklamlar

Reklamlar