• (Alış) 5.779 TL
    • (Satış) 5.79 TL
    • (Alış) 6.694 TL
    • (Satış) 6.706 TL

Yalancı Cumartesi: 17 Mayıs Çarşamba

Yalancı Cumartesi: 17 Mayıs Çarşamba
17 Mayıs 2017 11:22

Ooooof!!! yine Pazartesi, Salı diye Cuma akşamına günleri hatta saatleri saymak yerine insanlığın en iyi icatlarından “Yalancı Cumartesi” bu hafta da imdadımıza yetişiyor.

Yazı hatırlatan hafta sonunun ardından tatlı bir İlkbahar havası sahneyi almış görünüyor. Hava böyle olunca dört duvar arasında kalmak epey zor hale geliyor. Bulduğumuz her fırsatı değerlendirip dışarı çıkmak istiyoruz. Öyleyse işte size Yalancı Cumartesi’nin süper fırsatları.

Canınız İtalyan yemeği çektiğinde özel jetinize atlayıp Roma’ya gitmeye son çünkü İtalyan mutfağını ayağımıza getirmişler. Reşit Galip caddesinde bulunan Cucina Makkarna Restoran Ankara’nın güzel lezzet duraklarından biri haline gelmiş durumda. İtalyan mutfağının incisi makarnanın ağırlıkta olduğu restoranda bütün makarna çeşitleri ev yapımı. Muhteşem İtalyan sosları ve ev yapımı makarnalar birleşip yanına da seçtiğiniz bir beyaz şarap eklendiğinde ziyafetin sonunda parmaklarınızın sayısını kontrol etmenizde fayda var.

Yemekler yendi, parmak kontrolü yapıldı bitti mi yani gece? Tabi ki bitmedi. Yediklerinizi sindirmek için Filistin caddesine doğru kısa bir yürüyüşe ne dersiniz? Yürüyüş sırasında cadde üzerinde Louise isimli Ankara’nın yeni yeni tanıştığı bir konseptle karşılaşabilirsiniz. Çekinmeyin atın kendinizi içeri. Bir anda kendinizi İstanbul’daymış gibi hissedeceksiniz. Mobilyalarından ışıklandırmalarına, menülerinden, kokteyllerine kadar her şey özenle seçilip hizmetinize sunulmuş. Arkanıza yaslanın ve koltukların rahatının tadını çıkarırken güzel bir kokteyl söyleyip keyfinize keyif katın. Bütün haftanın stresini bu güzel Yalancı Cumartesi gezmesi ile boşaltın.

Bir Yorum Yazın

Reklamlar

Reklamlar